Hizmetlerimiz

 

 
Tüp Bebek Muayene

Tüp bebek tedavisine başlangıç aşamasında muayene ilk adımdır. Muayenede yapılan detaylı inceleme, kan ve hormon testleri sonucunda tedaviye uygunluk testi yapılmaktadır.

Tüp Bebek Test Sonuçları

Tüp bebek tedavisine uygunluğunuz sağlandıktan sonra erkek ya da kadın tedavi sürecine başlar.

Embriyo Transfer

Uygun zaman tespit edildiğinde belirlenen gün ve saatte embriyo ile yumurta transferi gerçekleştirilir.

Periyodik Muayene

Transfer sonrasında hasta düzenli olarak takip edilir ve muayene edilir. Bu süreçte belirlenen ilaçlar ile takviye yapılır.

 
 
 
Hamilelik Süreci

Gebe kalan annelerin ilk günden son güne kadar doğum süreçlerini takip ederek sağlıklı ilerleme sağlamaktayız.

Yeni Doğan Bebek

Normal yollarla hamile kalan annelerimizin yeni doğacak olan bebeklerini modern, sağlıklı, steril ve uzman bir kadronun bulunduğu ortamda dünyaya getiriyoruz.

Anne ve Bebek Hastane Ortamı

Anne ve bebeği için rahat ve temiz bir oda ayarlayarak sağlıklı bir işleyiş sağlıyoruz.

 
 
 
Kadın Hastalıkları

Kadınsal rahatsızlık ve hastalıklarla uzman Op.Dr.Mehmet Koç ile tedavi belirlenmektedir. Yapılan teşhise göre tek muayene ya da düzenli muayene tarihleri belirlenmektedir.

 
 
 

 

 

 

Dünya'nın Her yerindeyiz

Sizden aldığımız güçle Türkiye ve Dünya’dan yüzlerce hastamızla tanınmaya devam ediyoruz. Tüp bebek alanında yaptığımız başarılı çalışmalarla İstanbul merkezli olmak üzere Türkiye ve Dünya’da giderek bilinmeye başladık. Yurtdışında özellikle Avrupa ülkeleri, Özbekistan, Arap ülkeleri bize yoğun taleplerle geldiler. Tüp bebek başarı oranımızın %80 üzerinde olması şüphesiz en önemli referansımız oldu.

Bize Ulaşın

Şişli Torun Center Yatay Ofiste bulunan kliniğimize;

  • Metrobüs
  • Otobüs/Minibüs
  • Metro

ile kolay erişim mevcut. Metrobüsle gelecek olanları “Mecidiyeköy” durağında inmeleri, Otobüsle gelecek olanların “Mecidiyeköy Viyadük” durağında inmeleri gerekmektedir. Destek hattı 0 531 383 92 81

 
mehmet koç ekibi

 

TOP