Tüm soru ve randevu talepleri

Sunduğumuz tedavi listesi

Sık sorulan sorulara cevaplar

Arayın ya da biz sizi arayalım

Hoşgeldiniz

Türkiye'de ve Dünya'da Çığır Açmaya Devam

Sizden aldığımız güçle Türkiye ve Dünya’dan yüzlerce hastamızla tanınmaya devam ediyoruz. Tüp bebek alanında yaptığımız başarılı çalışmalarla İstanbul merkezli olmak üzere Türkiye ve Dünya’da giderek bilinmeye başladık. Yurtdışında özellikle Avrupa ülkeleri, Özbekistan, Arap ülkeleri bize yoğun taleplerle geldiler. Tüp bebek başarı oranımızın yüksek olması şüphesiz en önemli referansımız oldu.

INSTAGRAM VE FACEBOOK'TA AKTİFİZ

Sizleri kliniğimizden habersiz bırakmamak adına Instagram ve Facebook üzerinde harika fotoğraflar, videolar paylaşıyoruz. Şişli, İstanbul’da bulunan kliniğimize gelen minik mucizeler, ziyaretler, eğlenceli anlar ve sizlere fikir verebilecek kareler paylaşıyoruz.

Rehbere göre plan yapın

Hizmetler

Sağlığınız için üst düzey hizmetler sunuyoruz

A'dan Z'ye tedavi süreci

Kadın hastalıklarında tüm tedavi

Normal ve sezaryen doğum süreçleriniz

İstanbul Şişli’de tüm ulaşım güzergahlarına kolay erişim sağlayan klinik ortamımızda bilimsel ve modern tekniklerle hizmetinizdeyiz. Uzmanı olduğumuz konularda bugün büyük bir çevreye hizmet veriyoruz. Randevu alarak ya da sormak istediğiniz konularda bize ulaşarak tedavi planı yapabilirsiniz. Şehir dışından gelecek hastalarımız için kalacak yer ve gezi turu organizasyonlarına yardımcı olmaktayız.

Çalışma Saatleri

PAZARTESİ 09:00-18:00
SALI 09:00-18:00
ÇARŞAMBA 09:00-18:00
PERŞEMBE 09:00-13:00
CUMA 09:00-18:00
CUMARTESİ 09:00-18:00
SUNDAY Kapalı

Tedavi Ücretleri

Tüp bebek tedavi ücreti ve diğer sağlık hizmetleri fiyatları için 0 531 383 92 81 numaralı telefondan bizi arayabilirsiniz. Kliniğe uğrayarak bilgi almanızı da önermekteyiz.

Desteğe mi ihtiyacınız var?

Tüp bebek ve diğer sağlık hizmetleri konusunda 0 531 383 92 81 numaralı telefonumuzu arayarak ya da whatsapp hattını kullanarak ulaşabilirsiniz.